(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

Surround yourself with positive people.

 

Poznaj nasz supporters crew! Wyłonieni wśród uczestników poprzedniej edycji, najbardziej energetyczni, niepokonani, gotowi wspierać wiedzą i doświadczeniach na różnych etapach Waszego summer challenge!

 

Pisz na adres crew@powercombo.pl!

Cuki - trenerka, która ceni sobie nie tylko ilość wykonanych ćwiczeń, a przede wszystkim ich jakość.  Jest świetnym przykładem, że tancerze ze smykałką do fitnessu w każdej aktywności fizycznej odnajdują elementy możliwe do wykorzystania w układach choreograficznych, a elementy taneczne w treningach POWER COMBO.  Jest trenerką, która uznaje trening za udany, kiedy pod ćwiczacym znajdzie sie kałuża potu i nie boi sie podnosić poprzeczki - nie tylko kursantom, ale przede wszystkim sobie, bo Cuki jest jak tatuaż na jej przedramieniu: róża, która ukłuje i wyciśnie z Ciebie siódme poty.

Ala czyli mega kot poprzedniej edycji - jeden z lepszych dowodów (sorry Ala za to uprzedmiotowienie :) ) na to, że można, i to JAK można! Nie samym Power Combo człowiek żyje. Ala jest mistrzem hulajnogi, mistrzem fit przekąsek (vide Instagram), trenuje krav mage, a ostatnio nawet nauczyła sie fikołków!

Terminator mode on! Nie wiesz o co chodzi? To się dowiesz! Już Ania Ci pokaże i sprawi, że… polubisz jak boli. A nawet więcej: pokochasz ból palących mięśni, a sztangi, hantle i inne kettle zagoszczą na dobre w Twoich snach. Szybko przekonasz się, że to Fabidżą jest najlepszym (bo że jest najpiękniejszym to już wiesz) pacemaker’em we wszechświecie. Więc głowa do góry i lecisz z tym treningiem, bo 200% normy samo się nie zrobi!

Usiądź w fotelu, oddychaj spokojnie, zrelaksuj się, przygotuj się, a teraz ... poznaj Bambi. Pewny możesz być tylko jednego: Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Po prostu: nuda nie ma szans! Ten Wulkan Energii o oczach przyjaznego jelonka w strzępy rozniesie niejeden trening. Potrzebujesz trochę zapału/siły/motywacji by ciachnąć swój workout? No to łap!

Na pierwszy rzut oka spokojna i opanowana, ale pamiętaj pozory mogą mylić. Zajączek jest instruktorem z krwi i kości. Prowadzi zajęcia od prawie 1o lat a jej doświadczenie poparte jest wieloma szkoleniami I konwencjami organizowanymi przez szkoły fitness w Polsce i we Włoszech.  Jednak niech nie zwiedzie Cię jej opanowanie i słodka aparycja. Z czystą premedytacją i chirurgiczną precyzją zada „cios”. Treningi z nią sprawią, że poczujesz mięśnie o których istnieniu nie miałeś pojęcia, a następnego dnia będziesz jak pełzający do auta Wilk z Wall Street. Najpiękniejsze w tym jest to, że jeszcze jej za to podziękujesz i wrócisz na kolejny trening z uśmiechem na twarzy, by po raz kolejny pokonać własne granice! 

 

Niech Was nie zwiedzie to łagodne spojrzenie i miły uśmiech. W środku siedzi prawdziwy wojownik, który nie zawaha sie użyć ćwiczeń zaczerpniętych z takich dyscyplin jak futbol amerykański, koszykówka, czy programu treningowego dla hardkorów - insanity. Wiktor - zawodowo aktor, prywatnie sportowy freak: ostro trenuje żeby być w jak najlepszej formie i brać udział w zawodach biegowych. Mistrz dyscypliny, silnej woli i determinacji - 23 kg mniej o czymś świadczą. Potrafi zmotywować do ciężkiej pracy nad sobą i przełamywania swoich słabości.

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>